Hosting i edytor zdjęć to najszybszy i najłatwiejszy sposób na edycję i dzielenie się zdjęciami

Email:
Hasło:
Zapomniałeś hasła ? | Rejestracja
EDITER.pl jest serwisem, który w prosty sposób pozwola nam na zamieszczanie zdjęć w internecie. Niewątpliwym jego atutem jest możliwość edycji zdjęć bezpośrednio z poziomu strony www, dzięki naszemu edytorowi online.

JAK ZACZĄĆ?
Na stronie głównej serwisu znajdują się dwa formularze. Dodając zdjęcie za pomocą pierwszego formularza, będziemy mogli je edytować przy pomocy naszego edytora online. Dodając zdjęcie przy pomocy formularza znajdującego się niżej, pomijamy krok z edytorem, zdjęcie zostaje bezpośrednio zamieszczone w naszym serwisie. Jeśli zalogujemy się w serwisie, będziemy mogli dodać więcej niż jedno zdjęcie na raz. Dodawane zdjęcia są automatycznie przeskalowywane, aby szerokość lub wysokość miały nie więcej niż 1200 pikseli.

EDYTOR ONLINE
Edytor składa się z dwóch części. Po prawej stronie mamy widoczny aktualny wygląd naszego zdjęcia, gotowego do publikacji. Lewa kolumna to opcje edytora. Patrząc od góry mamy do dyspozycji opcje typu wycinanie, obracanie, następnie są różnego rodzaju filtry. Jeszcze niżej mamy historię zmian, która umożliwia po kliknięciu cofnięcie wcześniej wykonanych operacji i powrót do wcześniejszej wersji zdjęcia. Na samym dole mamy przycisk służący do publikacji zdjęcia.

PUBLIKACJA ZDJĘCIA
Po opublikowaniu zdjęcia widoczne pod nim są różne opcje. Są tam między innymi linki do dużego zdjęcia, do miniatury, czy możliwość wysłania linka do znajomych, aby wykorzystać nasze zdjęcie w grze w puzzle.

ZARZĄDZANIE ZDJĘCIAMI
Po zalogowaniu i wejściu w Moje zdjęcia widzimy wszystkie dodane przez nas zdjęcia. Możemy tutaj tworzyć i usuwać nowe galerie, przenosić zdjęcia pomiędzy nimi czy też usuwać zdjęcia.